Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksident në rrugën Zherovjan-Radiovcë, lëndohet shoferi

Aksident në rrugën Zherovjan-Radiovcë, lëndohet shoferi

Sot rreth orës 5 në rrugën lokale Zherovjan-Radiovcë, në afërsi të urës së Radiovcës, makina e  pasagjerëve “Audi” me targa të Tetovës, drejtuar nga 27-vjeçari A.I nga Slatina, ndoshta për shkak të shpejtësisë së madhe, ka humbur kontrollin dhe ka dal nga rruga dhe është përmbysur, njofton SPB-Tetovë.

Nga përmbysja, shoferi ka fituar lëndime dhe me një tjetër automjet është dërguar  në Spitalin Klinik të Tetovës, ku është mbajtur për vëzhgim të mëtutjeshëm.

Pas inspektimit në vendin e ngjarjes do të përcaktohet shkaku i aksidentit, ndërsa dëmi i përgjithshëm është vlerësuar në 100 mijë denarë

Gjithashtu lexo

Shpërthimi në një shtëpi në Barcelonë la një të vdekur – policia thotë se ka lidhje me sulmin me furgon!

Një shpërthim ka ndodhur të mërkurën në një shtëpi në Kataloni, si pasojë e të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *