Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksidentohen doganierët

Aksidentohen doganierët

Një furgon në pronësi të Drejtorisë së doganave është rrokullisur sot në mëngjes rreth orës 7.15 në autostradën Kumanovë – Shkup, në afërsi të pompës së benzinës “Deni”.

Siç kanë informuar nga MPB, në aksident janë lënduar katër doganier, dy prej tyre janë dërguar në Qendrën emergjente në Shkup, ndërsa dy të tjerë në Spitalin e përgjithshëm të qytetit “Shën Naum Ohridski”.

Për momentin nuk dihet serioziteti i lëndimeve, dhe se si ka ardhur deri tek aksidenti.

Gjithashtu lexo

Specialja mbetet me një prokuror më pak!? (Video)

Prokuroria Speciale mund të mbetet edhe me një prokuror më pak. Sipas burimeve jo zyrtare, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *