Home / Lajme / Kronika e zezë / Arrestohet 28 vjeçari nga Odri i Tetovës, i dënuar për ‘vjedhje të rëndë’

Arrestohet 28 vjeçari nga Odri i Tetovës, i dënuar për ‘vjedhje të rëndë’

Dje pasdite rreth orës 18 në Tetovë është arrestuar 28-vjeçari R.A nga Odri i dënuar me një vit e gjysmë dënim me burg për veprën penale të “vjedhje të rëndë”, njfton SPB-Tetovë.

Pas arrestimit dhe paraburgimit të shkurtër, R.A është dorëzoi për dënim në “Idrizovë” në Shkup.

Gjithashtu lexo

Shpërthimi në një shtëpi në Barcelonë la një të vdekur – policia thotë se ka lidhje me sulmin me furgon!

Një shpërthim ka ndodhur të mërkurën në një shtëpi në Kataloni, si pasojë e të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *