Home / Lajme / Kronika e zezë / Barcod sulmohet me koktej molotov

Barcod sulmohet me koktej molotov

Sot në orët e hershme të mëngjesit  person apo persona të panjohur ka hedhur një koktej molotovi në drejtim të lokalit “Barkod” pronë e 36 vjeçarit A.S nga Tetovë.Sipas Policisë së Tetovës, kokteji I molotovit ka dëmtuar dritaren e objektit dhe ka rënë në dyshmeve e lokalit dhe e njejta është ndezur. Nuk ka të lënduar, por edhe nuk është shkaktuar dëm I madh I material.Një kalimtarë I rastit e ka vërejtur zjarrin dhe me shpejtësi e ka shuar, ndërsa mënjëherë në vendngjarje kanë arritur edhe ekipet e zjarrfikësve.Është kryer hetim në vendine ngjarjes, janë marrë edhe sende për dëshmi të cilët do të analizohen. Punohet në zbardhjen e rastit se kush dhe pse e ka hedhur koktejin në drejtim të objektit Barkod.

Gjithashtu lexo

Nga shtatori, administrata në dy ndërrime

Pas dy javësh, qytetarët edhe pas orës 16 do të mund të nxjerrin, certifikatën e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *