Home / Kryesoret / Bllokohet dhe gjuhet me veze Komuna e Tetovës

Bllokohet dhe gjuhet me veze Komuna e Tetovës

Nxënësit e shkollave të mesme kanë bllokuar rrugën e komunës së Tetovës duke gjuatur me vezë nga zyrat e kryetares së komunës së Tetovës Teuta Arifi.

Si duket nxënësve u ka humbur durimi dhe i kan nxjerë vezët për ta shpreh hidhërimin e tyre për kryetaren Teuta Arifi e cila nuk merr asnjë masë për ndalimin e  ndotjes që po i ndodh Tetovës.6-8 10656325_10153655882901708_1162974193_n 12388311_10153655883011708_2030488529_n

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *