Home / Kryesoret / Digjen tri vetura zyrtare

Digjen tri vetura zyrtare

Tri vertura me targa zyrtare janë djegur sot në mesditë te Qafa në Prishtinë

Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë dalë Forcat Speciale të Policisë së Kosovës dhe Zjarrfikësit.
Ditë më parë në Prishtinë janë djegur edhe disa vetura zyrtare dhe përgjegjësinë për këtë e ka marrë një grup anonim.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *