Home / Lajme / Maqedoni / Eco Guerilla fton qytetarët për bllokim të rrugëve

Eco Guerilla fton qytetarët për bllokim të rrugëve

Para pak çastesh Eko Guerilla ka postuar një foto nga nxënësit e shkollës së mesme medicinale në Tetovë të cilët janë mbledhur dhe po përgatiten për bllokimin e rrugëve të tetovës.

Eco Guerilla fton edhe qytetarët tjerë ti bashkangjiten kësajë proteste.

protesta

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *