Home / Lajme / Rajon / Gazi lotsjellës hidhet nga Time Kadriaj dhe Glauk Konjufca

Gazi lotsjellës hidhet nga Time Kadriaj dhe Glauk Konjufca

Janë deputetët Time Kadriaj e AAK-së dhe ai i VV-së, Glauk Konjufca, deputetët që sot kanë hedhur gazin lotsjellës në sallën e Kuvendit të Kosovës.

Pas kësaj, kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli ka ndërprerë seancën duke kërkuar pauzë.

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *