Home / Kryesoret / Gjendet trupi i pajetë e 79 vjeçares nga Shkupi në lumin Vardar

Gjendet trupi i pajetë e 79 vjeçares nga Shkupi në lumin Vardar

Gjendet trupi i një femre  dje rreth mesditës në lumin Vardar afër parkut Skejt në Shkup.

Policia ka konstatuar se bëhet fjalë për një grua  79-vjeçare Draginja.D  nga Shkupi, dhe trupi është dërguar për autopsi.

Trupin e saj e ka gjetur kalimtar rasti dhe më pas ka lajmëruar policinë

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *