Home / Lajme / Rajon / Gold Ag: Qu baca Adem se mbetëm nër Serbi, po rrejnë hajnat po thojnë Bac u kry

Gold Ag: Qu baca Adem se mbetëm nër Serbi, po rrejnë hajnat po thojnë Bac u kry

Reperi Gold Ag jo rrallë herë shkruan statuse në rrjetin social Facebook.

Ai njihet për të tilla gjëra, duke shkruar pakënaqësitë e tij në lidhje me ato që sipas tij po i ndodhin popullit shqiptar.

Ai edhe sot ka bërë të njejtën gjë, duke shkruar vargje në lidhje me ato çka kanë ndodhur në ditën e 28 Nëntorit, dhe gjatë ditëve të tjera.

Ky është postimi i plotë i Arianit:

“QU BACA ADEM SE METEM NER SERBI
PO RREJN KTA HAJNA PO THOJN BAC U KRY
I HUPI LEZETI EDHE 28 NENTORIT
E KAN LA ME GJAK EDHE BABEN E DESHMORIT
PER NI NENSHKRIM QE NA QON PER COPTIM
PER SHKIJE O BAC U BO TON KY ARRESTIM”.

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *