Home / Lajme / Kronika e zezë / Horor në Kisela Vodë, një i vdekur pesë të lënduar rëndë

Horor në Kisela Vodë, një i vdekur pesë të lënduar rëndë

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur mbrëmë në lagjen Kisela Voda të Shkupit tek pikëpagesa me cka ka ardhur në përplasje mes një makine tip Lada dhe një kombi.

Një person ka vdekur në vend ngjarje ndërsa pesë të tjerë janë të lënduar rëndë dhe janë në gjendje kritike për jetë.

Sipas të pranishmëve në vend ngjarje, kanë arritur dy vetura të ndihmës së shpejtë ndërsa njëra makinë është prerë nga zjarfikësit për të nxjerë udhëtarët.

Gjithashtu lexo

28 vjeçarja shqiptare që u dogj në azil, vetë ia vuri flakën objektit

Gruaja 28-vjeçare nga Shqipëria, e cila u gjet e vdekur pas shpërthimit të zjarrit në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *