Home / Kryesoret / Ish ushtari i UÇK-së djegë çertifikatën e veteranit, kjo është arsyeja

Ish ushtari i UÇK-së djegë çertifikatën e veteranit, kjo është arsyeja

Ish ishtari i UÇK-së, Bekë Osmonaj e ka bërë një veprim të çuditshëm sot. Ish luftëtari i UÇK-së nga Isniqi i Deçanit e ka kalluar në zjarr sot çeritifikatën e vetearanit të luftës të cilën e ka marrë pak javë më parë.

“Nuk jam Veteran, sepse nuk pranoj dhe nuk mundem qe te jam i barabart me puntore te UDB-se , me Kriminel, dhe me Dezertor te luftes” ka thënë Osmonaj pas gjestit të tij./Indeksonline/

Gjithashtu lexo

Bashkimi emocional pas 3 vjetësh, i fëmijës së rrëmbyer nga ISIS, me familjen e tij (Video)

Një djalë 12-vjeçar jazidi është bashkuar me nënën e tij në Kanada tre vjet pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *