Home / Showbiz / Ju prezantojmë familjen e Mahmut Feratit (FOTO)

Ju prezantojmë familjen e Mahmut Feratit (FOTO)

Ai është këngëtar dhe profesor në shkollën e mesme ‘Eqrem Çabej’ i lëndës së muzikës. Mahmut Ferati ka një bagazh të madh muzikor ndër vite.

Për ata që nuk e dinë, ai dhe bashkëshortja e tij, janë prindër të dy fëmijëve, një vajzë e një djalë, transmeton lajmi.net.
Më poshtë mund të shihni disa fotografi, ku shihet se fëmijët janë shumë të lidhur me babain.

m1_1450178380-7141806

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *