Home / Lajme / Kronika e zezë / Kapen 12 valltare në klub nate në Tetovë

Kapen 12 valltare në klub nate në Tetovë

Në mesanatë policia e Tetovës ka kryer një kontroll në klubin e natës “Energy Club” në Tetovë.

Nga policia e Tetovës jozyrtarisht mësojmë se valltarete klubit të natës kanë qenë të punësuara në mënyrë të paligjshme si këngëtare dhe valltare.

Pas arrestimit janë dërguar në stacionin policor të Tetovës, dhe sot do të përcillet në Departamentin e krimit ndër-kufitar, për të huaj për procedurë të mëtutjeshme, në të cilat ata do të përcaktojnë të gjitha detalet rreth qëndrimit dhe punës së tyre në këtë zonë.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *