Home / Kryesoret / Korçë, ndalohet ish-përgjegjësi i Drejtorisë së Shëndetit Publik

Korçë, ndalohet ish-përgjegjësi i Drejtorisë së Shëndetit Publik

Policia e Korçës ka ndaluar ish-përgjegjësin e Drejtorisë së Shëndetit Publik, Luan Bejko.

61-vjeçari është dënuar me 3 vjet burg për shpërdorim detyre dhe korrupsion pasiv. Bejko është dënuar nga gjykata edhe me 900 mijë lekë gjobë.

Ish-përgjegjësi i DSHP-së vendoste gjoba tek subjektet e më pas i anulonte në këmbim të rryshfetit.

/ Top Channel

Gjithashtu lexo

Bashkimi emocional pas 3 vjetësh, i fëmijës së rrëmbyer nga ISIS, me familjen e tij (Video)

Një djalë 12-vjeçar jazidi është bashkuar me nënën e tij në Kanada tre vjet pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *