Home / Kryesoret / Kur Gruevski blen bure

Kur Gruevski blen bure

Kryeministri Nikolla Gruevski bashkë me ministrin Nikolla Todorov shihen duke blerë burek. Kjo është ndoshta hera e parë që Gruevski del hapur dhe mundohet të duket si të gjithë njerëzit. Një gjë të tillë liderët botrorë gjithnjë e bëjnë për të treguar se edhe ata hanë dhe pijnë si të gjithë ne, andaj ndoshta pas gjithë kësaj krize të madhe politike në Maqedoni Gruevski mundohet të zbusë sa do pak.

Gjithashtu lexo

Stejt Departamenti: Qeverisja e VMRO-së ka nxitur diskriminim fetar në Maqedoni

Grupet religjioze në Maqedoni vlerësojnë se ish-Qeveria e VMRO-DPMNE-së e ka favorizuar Kishën Ortodokse – …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *