Home / Sport / Largohet Mourinho, këta janë zëvendësuesit e mundshëm

Largohet Mourinho, këta janë zëvendësuesit e mundshëm

Carlo Ancelotti dhe Guus Hiddink janë dy kandidatët kryesorë për ta zëvendësuar Jose Mourinhon te Chelsea

Humbja 2:1 ndaj Leicester City ia ka thelluar edhe më shumë krizën Bluve të Londrës duke quar nëntë numrin e humbjeve deri më tani këtë sezon.

Kjo ka bërë që Jose Mourinhos t’i rrezikohet seriozisht posti i trajnerit te Chelsea.

Sipas të përditshmes britanike “Daily Telegraph”, krerët e Chelseat do të diskutojnë sot për të ardhmen e Mourinhos, derisa Guus Hiddink e Carlo Ancelotti, janë dy kandidatët që mund ta zëvendësojnë portugezin.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *