Home / Lajme / Kronika e zezë / Lëndohet 37 vjeçari

Lëndohet 37 vjeçari

Sot rreth orës 5 të mëngjesit në parkingun e qendrës klinike në Gostivar, S.M 37 vjec nga Dobërdolli ka rënë një kanalizim për shkak se nuk ka pasur pllakë mbrojtëse dhe ka lënduar këmbën e majtë.

Në atë moment S.M ka pasur në dorë djaline tij një vjecar të cilit më parë i është dhënë ndihmë mjekësore.

Duke dashur të futet në makinë ai nuk e ka vënë re se në kanalizim nuk ka pasur mbrojtëse, e ka humbur drejtëpeshimin dhe fëmijën e ka lëshuar në tokë me cka edhe është lënduar.

Bashkë me bashkëshorten ai kthehet në spital ku fëmija është mbajtur për trajtim të mëtejmë ndërsa në polici e ka paraqitur rastin.

Gjithashtu lexo

Kontrollohen lokalet e zhurmshme në Tetovë – (VIDEO)

Të dielën  rreth orës 1.00 pjestarë të policisë nga Sektori për Punë të Brendëshme në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *