Home / Lajme / Maqedoni / Neziri për vizitë në zonat teknologjike zhvillimore industriale

Neziri për vizitë në zonat teknologjike zhvillimore industriale

Ministri i Ekonomisë, Bekim Neziri sot do t’i vizitojë zonat teknologjike zhvillimore industriale në Tetovë, Kërçovë dhe Strugë.

Ministri Neziri në vizitat në zonat teknologjike industriale zhvillimore do të jetë i shoqëruar nga drejtori i Agjencisë për investime të huaja Visar Fida, zëvendës-drejtori i Drejtorisë së zonave teknologjike industriale zhvillimore Asip Useini, si dhe nga drejtori i Inspektoratit shtetëror teknik Ekrem Bunjaku.

Është parashikuar që pas vizitave të jepen deklarata për media.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *