Home / Lajme / Rajon / Një stuhi e fuqishme do ta godas Ballkanin

Një stuhi e fuqishme do ta godas Ballkanin

Kontinenti ynë në muajt e fundit do të luftojë me një valë të ftohtë, e cila ka të ngjarë që të godas në periudhën e ardhshme.

Stuhia në Ballkan duhet të arrijë në gjysmën e dytë të dhjetorit, i cili do të shoqërohet nga erërat e forta dhe dëbora.

Përndryshe NASA kohët e fundit njoftoi se Britania e Madhe është goditur nga stuhia.

Gjithashtu lexo

Emigranti shqiptar gjen portofolin me dollarë në New York dhe ia dorëzon të zonjës

Një emigrant nga Dibra e Madhe, i cili jeton në Staten Island, Nju Jork, ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *