Home / Lajme / Rajon / Përsëri gaz lotsjellës, Veseli kërkon pauzë

Përsëri gaz lotsjellës, Veseli kërkon pauzë

Deputetët e Opozitës përsëri kanë hedhur gaz lotsjellës në sallën e Kuvendit të Kosovës.

Pas kësaj, kryetari i Veselit ka dhënë pauzë, duke kërkuar një takim me anëtarët e Kryesisë dhe kryetarët e grupeve parlamentare.

Gjithashtu lexo

Bashkimi emocional pas 3 vjetësh, i fëmijës së rrëmbyer nga ISIS, me familjen e tij (Video)

Një djalë 12-vjeçar jazidi është bashkuar me nënën e tij në Kanada tre vjet pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *