Home / Kryesoret / Protestuesit kanë marrë vezë me vete kujt do tia hudhin?

Protestuesit kanë marrë vezë me vete kujt do tia hudhin?

Sot mijëra protestues kan dalur dhe kanë bllokuar rrugët e Tetovës, por ajo që shihet është se disa protestues kanë marrë vezë me vete a thua vallë se kujt do tia hudhin këta vezë protestuesit?

Si duket qytetarëve ju ka humbur durimi nga ky helm i mallkuar prandaj i kan nxjerë vezët që sa do pak ta shprehin hidhërimin që e kanë për kët qeveri.

voe voeeee

Gjithashtu lexo

Stejt Departamenti: Qeverisja e VMRO-së ka nxitur diskriminim fetar në Maqedoni

Grupet religjioze në Maqedoni vlerësojnë se ish-Qeveria e VMRO-DPMNE-së e ka favorizuar Kishën Ortodokse – …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *