Home / Kryesoret / Protestuesja “Nuk duam koncerte duam ajër”

Protestuesja “Nuk duam koncerte duam ajër”

Protestuesit dot dolen me mesazhe konkrete për kryetaren e komunës së Tetovës Teuta Arifi duke i thënë se nuk kuan koncerte por duan ajër të pastër. Rikujtojmë opinjonin se komuna e tetovës gati një muaj rresht festoi festat e nëntorit, kjo gjë i ka irituar tejëmase qytetarët se përse kryetarja i jep më shum rëndësi koncerteve se sa të marr diçka konkrete kundër ajërit të ndotur.

Qytetarët patën mesazhe edhe për ministrit të ekologjisë Nurhan Izairi si dhe për kryetarin e Bdi-së Ali Ahmetin.

4 1 2 3

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *