Home / Lajme / Maqedoni / Remall me aktivitete për vitin e ri

Remall me aktivitete për vitin e ri

Në vigjilje te Vitit të ri, qendra tregtare Remall në Tetovë filloi me ofertën e re  për konsumatorët. Konsumatorët do të mund të shijojnë programet e larmishme muzikore dhe argëtuese cdo ditë. Konsumatorët kësisoji kanë mundësi që gjatë gjithë kohës që do të qëndrojnë në këtë qendër të argëtohen por edhe të gjejnë artikuj me cmime të lira.

Në kuadër të aktiviteteve sot qytetarët dhe vizitorët i argëton Leutrim Zejnullahu dhe dixhej i njohur Niki si dhe  do të ketë edhe  grimim gratis . Më 25 dhjetorë të pranishmit do ti argëtojë Big Mama, Vlatko Loznovski, Dixhej Eroll dhe baleti Menada. Poashtu nga 25 dhjetori e deri më 30 dhjetorë, do të mbahet edhe panairi i zanateve, ndërsa më të vegjëlit do të mund të fotografohen dhe shoqërohen me babadimrin. Poashtu është parparë edhe zbritje nga 25 deri në 75 përqind në këtë qendër tregtare.

Remall për festat e vitit të ri tashmë sjell atmosferë vërtetë festive dhe vlen të vizitohet.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *