Home / Kryesoret / Remall vazhdon me aktivitete kulturore

Remall vazhdon me aktivitete kulturore

Vazhdojnë aktivitetet kulturore, dhe artisitke në qendrën tregtare Remall në Tetovë, ku sot klientët krahas shopingut, mund edhe të argëtohen nga Dj Eroll, grupi I baltetit Menada dhe këngëtarja e famshme tetovare Besjana Kasami Big Mama.Krahas këtyre aktiviteteve sot në këtë qendër organizohet edhe panair artizanatesh nga artizanë të të gjitha trevave shqiptare të cilët promovojnë punimet e tyre artizanale, deklaroi për televizionin koha Jellmaz Dervishi menaxher marketingu i kësaj qendre tregtare.

Në ndërkohë Ramiz Hajdari kryetarë i shoqatës Globus Art nga Ulqini deklaroi se kjo është hera e dytë që ne organizojmë panair për për të promovuar punimet tona.

Ndryshe, gjatë festave të vitit të ri në remall do të organizohen edhe shumë aktivitete tjera të larmishme.Tv Koha

 

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *