Home / Lajme / Kronika e zezë / Rrihen dy të rinj nga një grup personash

Rrihen dy të rinj nga një grup personash

19 vjeçari H.I dhe 22-vjeçari S.I nga fshati Pallçisht i Poshtëm në Tetovë, kanë raportuar se dje në mbrëmje rreth orës 04:00 në restorantin në Çegran janë sulmuar fizikisht nga disa të panjohur, Pas një grindje verbale sulmuesit  kanë filluar me goditje ndaj tyre dhe pastaj janë larguar jashtë objektit ku rrahja ka vazhduar, njofton SPB-Tetovë.

Në sulmin ndaj H.I dhe SI të  dytë kanë  marr dëmtime të rënda mbi kokat e tyre, dhe më pas janë transferuar në spitalin klinik të Tetovës, kurse më i riu është mbajtur për trajtim të mëtejshëm.

Punohet për ndriçimin e plotë të rastit dhe zbulimin e atyre që janë përfshirë.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *