Home / Kryesoret / Shorti i ligës së kampionëve, shumë risi

Shorti i ligës së kampionëve, shumë risi

Në Nyon të Zvicrës u mbajtur ceremonia e hedhjes së shortit për 1/16 e Ligës së Kampionëve.

Gent – Wolfsburg

Roma – Real Madrid

Psg – Çelzi

Arsenal – Barcelona

Juventus – Bayern Munchen

Psv – Atletico Madrid

Benfica – Zenit

Dinamo Kiev – Manchester City

Gjithashtu lexo

MOSPASTRIMI NË KOHË I DEPONISË HELMOI TETOVARËT – VIDEO

Gjatë të shtunës mbrëma dhe ditës së diel nga deponia në dalje të Tetovës ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *