Home / Lajme / Kronika e zezë / Tearcë:Vetura godet shtyllën

Tearcë:Vetura godet shtyllën

Drejtuesit e automjeteve duhet të kenë kujdes sepse rrugët janë të rëshqitshme dhe mjegulla e dendur pamundëson shikimin e duhur.
Një aksident ka ndodhur pak më herët në fshatin Tearcë me çrast vetura ka rëshqitur dhe ka goditur shtyllën. Nuk ka të lënduar, por janë shënuar vetëm dëme materiale.
Sipas informatave jozyrtare drejtuesi i veturës është nga fshati Nerasht

Gjithashtu lexo

Shqyrtohet mundësia për punën në dy turne të kopshteve

Qeveria e Maqedonisë është duke e shqyrtuar mundësinë për të vendosur orar në dy turne …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *