Home / Kryesoret / Tirana i shpall tradhtarë Isën dhe Hashimin

Tirana i shpall tradhtarë Isën dhe Hashimin

Protesta kundër arrestimeve të opozitarëve, kundër Zajednicës dhe Demarkacionit të Kosovës me Malin e Zi janë mbajtur edhe në Tiranë.

Në këtë protestë janë shpalosur parulla në të cilat Isa Mustafa dhe Hashim Thaçi janë shpallur tradhtarë dhe janë krahasuar me Esat Pashë Toptanin.

Gjithashtu lexo

Bashkimi emocional pas 3 vjetësh, i fëmijës së rrëmbyer nga ISIS, me familjen e tij (Video)

Një djalë 12-vjeçar jazidi është bashkuar me nënën e tij në Kanada tre vjet pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *