Home / Lajme / Maqedoni / USHT –ja me qëndër për paqe dhe komunikim transkulturor

USHT –ja me qëndër për paqe dhe komunikim transkulturor

Në Universitetin Shtetëror të Tetovës, do të hapet Qendra për paqë dhe komunikim transkulturor.

Kjo Qendër hapet në bashkëpunim të Universitetit Shtetëror të Tetovës dhe Universitetit “Northern Illinois” nga Çikagoja e SHBA-ve.

Qendra për paqë dhe komunikim transkulturor, në mënyrë solemne do të lëshohet në përdorim më 03.12.2015, ora 11.00, në USHT.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *