Home / Lajme / Kronika e zezë / Vetëplagoset 24 vjeçari nga Tetova

Vetëplagoset 24 vjeçari nga Tetova

Mbrëmë rreth orës 3 në Spitalin Klinik të Tetovës është sjellë 24-vjeçari A.S nga Tetova, me një  plagë nga armë zjarri në  kofshën e tij të djathtë, njofton SPB-Tetovë.

Pas ndihmës mjekësore, ai është transferuar në klinikën e Shkupit dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Me autorizim të prokurorit është kryer një inspektim i plotë, rasti është fotodokumentuar  dhe është marr një armë (pistoletë), sipas gjitha gjasave është plagosur vetë, dhe të gjitha gjurmët e tjera janë marrë për ekspertizë.

Janë ndërmarrë të gjitha masat dhe aktivitetet për sqarimin e plotë të rastit

Gjithashtu lexo

Kontrollohen lokalet e zhurmshme në Tetovë – (VIDEO)

Të dielën  rreth orës 1.00 pjestarë të policisë nga Sektori për Punë të Brendëshme në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *