Home / Lajme / Rajon / Vetura humb kontrollin, përfundon jashtë rrugës

Vetura humb kontrollin, përfundon jashtë rrugës

Në fshatin Parallov të komunës së Gjilanit, një veturë me targa të Shqipërisë ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar jashtë rrugës.

Për fat të mirë, në veturë ka qenë vetëm një person dhe ai nuk ka pësuar lëndime serioze.

KosovaPress raporton se personi i aksidentuar nuk ka dashur të marr ndihmë mjekësore, pasi nuk e ka parë të nevojshme.

Policia e Kosovës ka dalë menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po mundohet ta nxjerrë veturën nga përrocka

Gjithashtu lexo

Në çdo 32 kërkesa për azil, ja sa shqiptarë kanë mundur të përfitojnë

Numri i kërkesave për azil nga shqiptarët në vendet e BE-së në 2016-ën arriti në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *