Home / Lajme / Rajon / Vlorë, gjendet një Fuoristradë 150 metra nga bregu

Vlorë, gjendet një Fuoristradë 150 metra nga bregu

Një automjet tip Fuoristradë është gjetur mëngjesin e sotëm në ujërat e bregut të Vlorës.

Sipas policisë lokale, mjeti është gjetur në zonën e quajtur “Plazhi i Vjetër”, rreth 150-200 metra nga bregu, në sipërfaqen e ujit. Nga hetimet paraprake mësohet se nuk ka viktima në njerëz, ndërsa po punohet për të nxjerrë mjetin nga uji.

Hetimet kanë nisur për të zbuluar pronësinë e mjetit, targën e tij dhe detake të tjera.

/ Top Channel

Gjithashtu lexo

Daçiq: Demarkacioni Kosovë–Serbi, zgjidhje e përhershme

Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiq ka thënë se ideja e tij për demarkacionin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *