Home / Lajme / Maqedoni / VMRO-DPMNE kthehet në negociatat për mediat

VMRO-DPMNE kthehet në negociatat për mediat

VMRO-DPMNE është kthyer në negociata të grupit të punës për reformat e mediave.

Nga kjo parti u kërkuan gazetarëve dhe shoqatave të mediave dhe OJQ-ve të tjera që në ditët e ardhshme për të paraqitur propozimet e tyre për reformat.

Për LSDM-në, propozimi i VMRO-DPMNE është i vonuar

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *