Home / Kryesoret / Vrasje në Tetovë

Vrasje në Tetovë

Në rrethana ende misetrioze  në orët e pasditës në Tetovë është vrarë H.H. nga Tetova 43 vjeçarë. Policia e Tetovës, vetëm ka konfirmuar se rreth orës 15.45 në një lokal në Reçicë të vogël është vrarë një person. Sipas Marjan Josifovskit, zëdhënës I Sektorit për Punë të Brendëshme në Tetovë, I dyshuari për këtë vrasje është në arrati ndërsa policia është vënë në kërkim të tij. Ende nuk ndihet rrethanat e kësaj vrasje, ndërsa policia së bashku me prokurorin publik ka dalur në vendngjarje dhe kryejnë hetimet.Tv Koha

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *