Home / Lajme / Maqedoni / Vritet 23 vjeçari në Strugë

Vritet 23 vjeçari në Strugë

Një 23 vjeçar  ka mbetur i vrarë mbrëmë në Strugë, pas një incidenti të armatosur. Raportohet se incidenti ka ndodhur në rrugën për në fshatin Bellica e Poshtme. Gjatë incidentit janë lënduar edhe dy persona të tjerë, prej të cilëve njëri më plagë serioze dhe është dërguar për kurim në Qendrën Klinike në Shkup. Policia ka dal në vendngjarje për të hetuar rastin, ndërkohë që informata më të hollësishme rreth incidentit në fjalë pritet gjatë ditës.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *