Home / Kryesoret / Xhepçisht:Djali kërcënon babën me pistoletë

Xhepçisht:Djali kërcënon babën me pistoletë

47 vjeçari E.A dyzet e nga Xhepçishti i Tetovës, dje ka raportuar dhunën në familje ku dje rreth orës 16:30 minuta e kishte kryer djali i tij A.A 22-vjeçar, njofton SPB-Tetovë.

Pas një grindje të shkurtër verbale me babain e tij, A.A ka nxjerr armën dhe ia ka vendosur babain dhe ka filluar ta kërcënojë, dhe më pas e ka sulmuar fizikisht duke e goditur atë me grushte në kokë dhe në trup. Në ndërkohë ka ndërhyrë djali tjetër, gjegjësisht vëllai i A.A dhe ka penguar për të vazhduar abuzimin fizik të prindërit, dhe më pas  A.A është larguar nga shtëpia.

Prindërit e sulmuar së shpejti ka zbuluar se para së të ikte A.A nga sirtari ka marr një shumë të madhe parash ( euro dhe denarë), ka raportuar rastin dhe ka kërkuar ndjekjen penale.

Janë ndërmarrë të gjitha masat dhe aktivitetet për gjetjen e A.A dhe sqarimin e plotë të rastit.

Gjithashtu lexo

Tym, zjarr e mbeturina në komunat shqiptare, politikanët bëhen gati për fushatë,rinia pa shpresa

Partitë shqiptare në Maqedoni kanë filluar përgatitjen për fushatën e zgjedhjeve lokale të cilat pritet …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *