Home / Kryesoret / Zaev: LSDM-ja do ti mbroj interesat e qytetarëve

Zaev: LSDM-ja do ti mbroj interesat e qytetarëve

LSDM-ja do të vazhdoj ti mbroj interesat e qytetarëve, të gjeneratave të ardhshme dhe të Republikës së Maqedonisë.

Do ti shfrytëzojmë të gjitha mekanizmat demokratik dhe ligjor që të pengojmë çdo korrupsion zgjedhor, keqpërdorim të parave të qytetarëve për qëllime zgjedhore dhe huamarrje të re të qytetarëve.

Gjithashtu lexo

Specialja mbetet me një prokuror më pak!? (Video)

Prokuroria Speciale mund të mbetet edhe me një prokuror më pak. Sipas burimeve jo zyrtare, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *