Home / Lajme / Botë / Afganistani dhe talebanët nesër rifillojnë bisedimet për paqe
ISLAMABAD (AA) - Zyrtarët e Pakistanit, Afganistanit, SHBA-ve dhe Kinës, nesër do të bisedojnë për rinisjen e bisedimeve të paqes mes qeverisë afgane dhe talebanëve. ( AA - AA )

Afganistani dhe talebanët nesër rifillojnë bisedimet për paqe

Zyrtarët e Pakistanit, Afganistanit, SHBA-ve dhe Kinës, nesër do të bisedojnë për rinisjen e bisedimeve të paqes mes qeverisë afgane dhe talebanëve.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *