Home / Lajme / Kronika e zezë / Arrestohet tetovari për shpërdorim të pozitës zyrtare

Arrestohet tetovari për shpërdorim të pozitës zyrtare

Zyrtarët policorë të Tetovës, dje rreth orës 19 kanë privuar nga liria 62-vjeçarin nga Tetova J.R, i dënuar me 4 vjet burg për veprën penale të “shpërdorimit të pozitës zyrtare dhe autoritetit”.

Dy orë pas arrestimit, me urdhër të gjykatës, J.R. është dorëzuar për dënim në burgun e “Idrizovës” në Shkup

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *