Home / Sport / Bayerni fokuson Higuain

Bayerni fokuson Higuain

Carlo Ancelotti do të nisë në Qershor aventurën te Bayerni i Munichut.

Mediat Gjermane raportojnë për një listë që Carlo Ancelotti u ka vënë përpara drejtuesve të Bayernit.

Në krye të listës së Ancelottit është qendërsulmuesi i Napolit, Higuain.

Argjentinasi po kalon një formë fantastike,në fazën e parë e cila ka 19 ndeshje ai ka shënuar 18 gola.

Planet për Higuain i konfirmon edhe Rummenigge, i cili thotë se Presidenti De Laurentis është miku im dhe do të jetë e vështirë t’ia shkëpusim Higuain.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *