Home / Kryesoret / DAP publikon listën e parë të borxhlive për 2016

DAP publikon listën e parë të borxhlive për 2016

Drejtoria për të ardhura publike DAP ka publikuar listën e parë të borxhlive për këtë vit. Në këtë listë janë gjetur shumë persona fizik dhe juridik të cilët nuk kanë paguar borxhet nga 30.09.2015 deri më 31.12.2015.

Borxhet janë nga tatimet, tatimi në fitim, tatimi personal, sigurimi social, akcizat dhe dogana, njofton Tetovasot.

Për personat fizik

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *