Home / Kryesoret / Edhe Reçica e Madhe me “Mirënjohje” për Teuta Arifin

Edhe Reçica e Madhe me “Mirënjohje” për Teuta Arifin

Në zyrën time prita Bashkësinë lokalë të f.Reçicë e Madhe. I falenderoj nga zemra për kujdesin dhe ndarjen e mirënjohjes. Bashkë korëm shumë suksese në situatën e vërshimeve, bëmë realitet sallën e sportit dhe shumë projekte tjera që shkojnë në dobi të qytetarëve. Do të bëjmë edhe më shumë në të ardhmen për Reçicën.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *