Home / Kryesoret / Gëzim Ostreni sonte në Mejdan

Gëzim Ostreni sonte në Mejdan

Sonte me fillim në ora 21.30 në emisionin Mejdani në Televizionin Koha do të jetë mysafir kryetari I Partisë “Uniteti” Gëzim Ostreni.

Shumë të pathëna deri më tani rreth aktivitetit të tij politik dhe ushtarak, arsyet e ndarjes me Ahmetin, dhe situate aktuale politike do të jenë në fokus të këtij emisioni.

Emisioni fillon mënjëherë pas edicionit informative të lajmeve në orën 21.30 dhe është drejtpërdrejt me moderator Mevaip Abdiu.Tv Koha

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *