Home / Kryesoret / Hahn përsëri në Shkup me 2 shkurt

Hahn përsëri në Shkup me 2 shkurt

Komisioneri i BE për Zgjerimin dhe Politikën e Fqinjësisë, Johannes Hahn, në faqen zyrtare të tij  në Twitter njoftoi se do të vizitojë Maqedoninë në shkurt dhe për rikujtuar se të gjitha palët duhet të kenë bashkëpunim konstruktiv.

“Do do kthehem në Shkup më 2 shkurt për të shqyrtuar përparimin në përgatitjet për zgjedhjet nga KSHZ-ja, së bashku me komunitetin ndërkombëtar”, ka shkruar Hahn në  “Twitter”.

Hahn

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *