Home / Kryesoret / Humb jetën në aksident, nipi i Fatmir Deharit, varrimi bëhet nesër (FOTO)

Humb jetën në aksident, nipi i Fatmir Deharit, varrimi bëhet nesër (FOTO)

Sot në në aksident tragjik ka humbur jetën djalii vëllaut të Fatmir Deharit Dehar Dehari 23 vjeç. Lajmërimin e ka bërë vet kryetari i komunës së Kërçovës Fatmir Dehari

Me dhembje të thellë në zemër, ju njoftoj se në mëngjesin e ditës së sotme 24.1.2016 (E diel), në një aksident të rëndë trafiku humbi jetën nipi im i shtrejntë Dehar Dehari.

Varrimi i të ndjerit, do të bëhet nesër , e hënë në ora 13.00 në varrezat e fsh. Sërbicë.

Zoti të shpërbëeft me parajsë nipi i xhaxhit. Prehu i qetë” ka shkruar Fatmir Dehari.

fatmir2

Gjithashtu lexo

Mot me diell me erë të dobët deri në mesatare

Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht me diell dhe i ngrohtë me erë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *