Home / Kryesoret / Ja çka ka bërë era e fuqishme në Tetovë (FOTO)

Ja çka ka bërë era e fuqishme në Tetovë (FOTO)

Era e fuqishme e cila me intensitet më të fuqishëm fryu në periudhën prej orës 05:30 deri në orën 6:30 shkaktoi më shumë dëme në objekte private dhe publike në Tetovë

Disa shtëpi kanë ngelup pa kulme dhe janë dëmtuar disa vetura që kanë qenë të parkuara afër shtëpive.

Ende nuk kemi një numër të sakt të dëmeve por pritet që autoritetet kompetente të dalin me njoftim zyrtarë lidhur me dëmet që shkaktoi era sot në mëngjes.

20160112104034661 era2 era4 eraa

Gjithashtu lexo

Policia me apel ndaj lokaleve të natës – (VIDEO)

Muajt e verës janë karakteristike kur në  shumë lokale hotelerike frekuentohen gjatë orëve të natës, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *