Home / Showbiz / Keli vjen me hitin më të ri ”Hajde ta bojna”

Keli vjen me hitin më të ri ”Hajde ta bojna”

Këngëtari tashmë i shumënjohur për hitet e tij, Keli, sot ka publikuar videoklipin më të ri ”Hajde ta bojna”.

Befasitë e tij nuk kanë të ndalur nga dita në ditë.

Klipin e realizoi para disa ditësh në Tiranë nga Max Production, tekstin Keli, dhe muzikën Meti.

Keli me arritjet e tij ka dëshmuar se është i pakapshëm në llojin e tij, dhe se suksesi te ai njeh vetëm rritje.

Hitet e tijë janë Boom Boom , Belholla , Kukulla si dhe hiti i pa dikutueshëm Bella Bella.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *