Home / Kryesoret / Komunikacioni pa ngecje, në disa vende nëpër rrugë të lagështa

Komunikacioni pa ngecje, në disa vende nëpër rrugë të lagështa

Borë me intensitet të dobët bie në Kodrën e Diellit dhe Gjavato, e cila shkrihet nëpër rrugë, kumtoi Lidha Automoto e Maqedonisë. Intensiteti i komunikacionit në drejtimet rrugore jashtë mjediseve urbane është mesatar. Në vendkalimet kufitare nuk ka pritje të gjata për hyrje dhe dalje nga vendi.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *