Home / Kryesoret / Krujë, gjendet i vrarë dhe i lidhur këmbë e duar personi i marrë peng një ditë më parë

Krujë, gjendet i vrarë dhe i lidhur këmbë e duar personi i marrë peng një ditë më parë

Në orët e para të mëngjesit të së enjtes, në fshatin Murqin të Krujës, është gjetur në rrugë i lidhur këmbë e duar dhe i vrarë me armë zjarri një burrë rreth të dyzetave.

Viktima kishte të veshur një xhup të zi dhe pantallona xhinse.

Konfirmohet se viktima është Gaz Çollaku, personi i marrë peng mbrëmjen e djeshme në Durrës.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, që po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

/ Top Channe

Gjithashtu lexo

Kujt i pengon xhamia në Kodrën e Diellit dorëzohet padi penale ndaj ndërtuesit të xhamisë

Pronarët e vilave në Kodrën e Diellit deri në Prokurorinë Themelore Publike në Tetovë, kanë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *